Przejdź do treści
Powiatowe centrum Pomocy rodzinie w zduńskiej Woli
Człowiek - najlepsza inwestycja
Projekt "Z myślą o przyszłości" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Aktualności

Zaplanuj bezpieczne wakacje!

wakacje1

 

            Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli prosi i apeluje o zachowanie bezpieczeństwa podczas tegorocznych wakacji.

            Pamiętajmy, że lato to nie tylko piękna pogoda, czas wypoczynku i rekreacji, ale także okres zagrożeń i niebezpieczeństw. Dlatego też, zadbajmy o bezpieczeństwo nasze i innych, a szczególnie dzieci, które są  narażone na różnego rodzaju niebezpieczne sytuacje i zdarzenia.

            W okresie wakacyjnym część dzieci wypoczywa na koloniach lub obozach. Rodzice oraz opiekunowie mają możliwość sprawdzenia organizatora wyjazdu w specjalnej internetowej bazie prowadzonej przez MEN: www.wypoczynek.men.gov.pl. Znajdują się w niej wszystkie informacje o obozach, koloniach i innych rodzajach wypoczynku. Rodzice muszą być pewni, że miejsce pobytu ich dziecka jest bezpieczne, a także nadzorowane przez służby publiczne. Jednocześnie przypominamy, że wszelkich informacji może udzielić także Kuratorium Oświaty (najbliższe w Sieradzu), które sprawuje nadzór nad organizacją wypoczynku dzieci i młodzieży.

Dodatkowo na stronie internetowej wypoczynek.men.gov.pl można znaleźć poradnik bezpiecznego wypoczynku.

            Ponadto w serwisie bezpiecznyautobus.gov.pl wpisując numer rejestracyjny pojazdu otrzymają Państwo bezpłatną informację, czy autokar, który zawiezie dziecko na wakacje ma aktualne badania techniczne i polisę ubezpieczeniową.

            Pamiętajcie Państwo także o podstawowych numerach alarmowych:

  • 112 - centrum powiadamiania ratunkowego (jednolity ogólnoeuropejski numer alarmowy),
  • 997 - policja,
  • 998 - straż pożarna,
  • 999 - pogotowie ratunkowe.

    Więcej tutaj

Podziękowania dla Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli.

W siedzibie Środowiskowego Domu Samopomocy w Zduńskiej Woli, przy ul. Dąbrowskiego 15 odbyły się "Dni otwarte funduszy europejskich w Powiecie Zduńskowolskim", których współorganizatorem było Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Poniżej prezentujemy podziękowania otrzymane od Pani Jadwigi Emilewicz - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju.


podziekowania dla pcpr

Ogłoszenie w sprawie prowadzonego postępowania pn. "Usługi pocztowe [...]"

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli informuje, że w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia o numerze sprawy: PC-IV.230.9.2017, pn.: „Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym dla Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli” po dokonaniu oceny otrzymanych ofert, Zamawiający wybrał ofertę najkorzystniejszą cenowo, to jest ofertę firmy: Poczta Polska Spółka Akcyjna, ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 00-940 Warszawa.
Więcej informacji TUTAJ.

Ogłoszenie w sprawie prowadzonego postępowania pn. "Środki czystości [...]"

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli informuje, że w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia o numerze sprawy: PC-IV.220.8.2017, pn.: „Zakup i dostawa środków czystości dla potrzeb Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli.” po dokonaniu oceny otrzymanych ofert, Zamawiający wybrał ofertę najkorzystniejszą cenowo, to jest ofertę firmy: Przedsiębiorstwo Handlowe ADMOR Jerzy Moryto.

Więcej informacji tutaj

Nabór kandydatów do programu korekcyjno-edukacyjnego.

26.05.2017
     Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli informuje, iż prowadzi nabór kandydatów do programu korekcyjno – edukacyjnego dla osób stosujących przemoc w rodzinie.
     Celami programu są m.in. redukcja zachowań agresywnych, nabycie umiejętności służących rozwiązywaniu konfliktów i sporów w rodzinie bez użycia agresji, kształtowanie postawy partnerstwa i szacunku wobec bliskich i innych osób oraz odpowiedzialności za popełnione czyny.
     Więcej informacji TUTAJ

Informacja dotycząca zapisów na obóz sportowy i obóz pływacki.

25.05.2017
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli informuje, że zapisy na listę osób chętnych do udziału w obozie sportowym oraz obozie pływackim trwają do 31 maja 2017 r., do godziny 15.00.

Odpowiedzi na pytania wykonawców - usługi pocztowe.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli udziela odpowiedzi na pytania Wykonawców dotyczące postępowania w sprawie "Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym dla Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli", numer sprawy: PC-IV.230.9.2017.
Więcej informacji TUTAJ.
Strona   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   [18]   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42  

Dane kontaktowe

 Czerwiec 2021
 pn   wt   śr   cz   pt   sb   nd 
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
 
Kapitał ludzki
Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi
Europejski Fundusz Społeczny
 
 
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
 
 
  Created by ARISCO
Copyright © 2011 PCPR Zduńska Wola. Wszelkie prawa zastrzeżone