Przejdź do treści
Powiatowe centrum Pomocy rodzinie w zduńskiej Woli
Człowiek - najlepsza inwestycja
Projekt "Z myślą o przyszłości" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Aktualności

Zaproszenie do składania ofert - konserwacja windy w budynku przy ul. Dąbrowskiego 15.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli zaprasza do składania ofert w sprawie konserwacji dźwigu hydraulicznego GMV. Więcej informacji, zaproszenie i formularz cenowy znajduje się  TUTAJ.

Zmiana siedziby

 

 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli uprzejmie informuje, że z dniem 1 stycznia 2018 roku zakończy się nasza przeprowadzka do nowej siedziby. Od tego dnia, wszystkie nasze działy (w tym zespół ds. pieczy zastępczej oraz rodzinnej pieczy zastępczej) będą miały swoją siedzibę w budynku przy ul. Dąbrowskiego 15 w Zduńskiej Woli.

Poza zmianą miejsca urzędowania, nie zmieni się nic w organizacji naszego urzędu. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie będzie czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 15:30.

Dzień Otwarty w Naszej siedzibie!

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli  oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Zduńskiej woli serdecznie zapraszają na dzień otwarty połaczony z prezentacją historii naszej siedziby, która mieści się przy ul. Dąbrowskiego 15 w Zduńskiej Woli.

Wśród atrakcji, Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola przygotowało wykład na temat historii budynku oraz projekcję filmu "Muzeum to Ja".
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli zaprezentują archiwalne zdjęcia budynku oraz sprzęt policyjny z różnych epok.

 

 

 dzien otwarty w siedzibie pcpr

Zapraszamy na profile PCPR w mediach społecznościowych!

PCPR obecny w mediach spolecznosciowych
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli zaprasza do obserwowania naszych profili w serwisach społecznościowych! Od dzisiaj, PCPR jest obecny na Twitterze i Facebooku.
Poniżej linki do naszych stron na tych portalach.

 

 

PCPR na Facebooku


PCPR na Twitterze

Trwa program korekcyjno-edukacyjny

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli informuje, iż prowadzi Program Korekcyjno-edukacyjny dla osób stosujących przemoc w rodzinie. Program skierowany jest do pełnoletnich osób, które nie radzą sobie z kontrolowaniem i opanowaniem własnych negatywnych emocji oraz stosują przemoc wobec swoich bliskich.

Zajęcia w formie spotkań indywidualnych i warsztatów grupowych dla uczestników programu prowadzą specjaliści z zakresu pracy korekcyjno-edukacyjnej ze sprawcami przemocy w rodzinie.

Dzień Seniora 2017 w Zduńskiej Woli - miniatura

Dzień Seniora 2017 w Zduńskiej Woli

27 października 2017 roku w Zduńskowolskim Centrum Integracji "Ratusz" obchodzony był Dzień Seniora. Na obchodach byli obecni przedstawiciele Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli, Środowiskowego Domu Samopomocy z ul. Łaskiej 59 i ul. Dąbrowskiego 15 w Zduńskiej Woli. Odwiedzający mieli okazję uczestniczyć w pokazach i występach, mogli skorzystać z wykładów oraz porozmawiać z przedstawicielami takich instytucji jak:

- Zakład Ubezpieczeń Społecznych,

- Narodowy Fundusz Zdrowia,

- Komenda Powiatowa Policji w Zdunskiej Woli, 

- Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zduńskiej Woli.

 

Nabór do projektu"Nadzieje Sportu Akademickiego" - miniatura

Nabór do projektu"Nadzieje Sportu Akademickiego"

W związku z realizowanym przez Polski Komitet Paraolimpijski projektem „Nadzieje sportu akademickiego”, współfinansowanym ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli zachęca do udziału w rekrutacji studentów oraz doktorantów, posiadających orzeczenie o niepełnosprawności lub orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego lub orzeczenie równoważne.

Więcej informacji TUTAJ
Strona   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   [14]   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42  

Dane kontaktowe

 Czerwiec 2021
 pn   wt   śr   cz   pt   sb   nd 
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
 
Kapitał ludzki
Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi
Europejski Fundusz Społeczny
 
 
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
 
 
  Created by ARISCO
Copyright © 2011 PCPR Zduńska Wola. Wszelkie prawa zastrzeżone